Paradis Gelateria (Munch)

På iskrembaren PARADIS Gelateria kan du nyte frisk, hjemmelaget italiensk iskrem – uimotståelige gelati, sorbetti og iskaker!

Sommer:
Man-Søn 11.00-23.00

 

Vinter:
Tirs-Fri 13.00-19.00
Lørd 11.00-19.00
Søn 11.00-18.00

Paradis Gelateria er et italiensk gelateria med fokus på ekte håndverk, gode råvarer og tradisjonelle oppskrifter. Med Oslos største utvalg av gelato tilbyr Paradis både klassiske favoritter og sesongbaserte smaker. All gelato håndlages daglig, og Paradis har servert gelato siden 2012. I tillegg tilbyr vi kaffe, vafler og andre spesialiteter.

Målet er å tilby eksepsjonell kvalitet ved å bruke ingredienser som er nøye utvalgt fra forskjellige steder i verden: hasselnøttene er fra Piemonte, pistasjenøttene er fra Bronte ved foten av Etna, sjokoladen består av et eksklusivt italiensk utvalg og jordbærene er selvfølgelig norske.

All gelato og sorbet er nylaget i butikken hver dag. Smaker nydelig både sommer og vinter!

Operagata 49,
0194 Oslo

22838300