Har du vært innom interiørkonseptet Kollekted by? Her finner du møbler, belysning, interiør og velvære fra blant annet Frama, Tekla, Valerie Objects, Vitra, Fogia, Bodha og Binu Binu. Du finner også produkter fra selvstendige produsenter med lang erfaring innenfor sitt fag. Alt er nøye utvalgt av stylistduoen Kråkvik & D'Orazio, med fokus på kvalitet og varighet.
I Operagata 77e finner du den flotte interiørbutikken Kollekted by. Butikken ble startet av stylistduoen Kråkvik & D'Orazio, som er kjente navn i Oslos designsfære. De har lang erfaring i interiør- og designbransjen, og grunnla interiørkonseptet Kollekted by i 2013. De åpnet sin første butikk på Schous Plass 7, på Grünerløkka. Butikken i Oslobukta er en pop-up — sjekk den ut!
På hyllene står det rader med såper laget av naturlige ingredienser fra Binu Binu og Frama Apothecary, og velduftende lys og kroppsbørster laget for hånd i Japan. Det ligger håndklær fra danske Tekla i 100% økologisk bomull pent sammenbrettet, og på kleshengere finner du badekåper, perfekt til en tur i en av badstuene langs Oslofjorden og et forfriskende bad på Sørenga. Tekla lager også delikate bomullsplagg, som både kan brukes til hverdags og som pyjamas, og deilig sengetøy i både bomull og lin.
Alle som jobber hos Kollekted by har mye kompetanse innenfor estetikk og interiør, og hjelper deg mer enn gjerne. Åpent mandag-lørdag 11-17, velkommen!
Publisert: 08. april 2022 kl. 06:47
Når Kjell Arne Johnsæter – en kraftkar i norsk restaura...
Nud Dudhia er neppe den første som har flyttet til Oslo...
Har du lyst på inspirasjon til vårens negledesign? Vi h...
Våren nærmer seg, og butikkene i Operagata er fulle av ...
Fra duften av syrin i blomstring, til fruktige noter av...
Søndag 02. mars er det fastelavn, og Oslobukta bugner a...