Franko PÅP — en pop-up

Onsdag 15. juli åpner ny blomsterbutikk i Barcode!

Franko PÅP — en pop-up

Hos Franko PÅP trer du inn i en fargerik blomsterverden fylt med glede, lidenskap, og et brennende engasjement for å ivareta det det rene, vakre, og ærlige uttrykket blomster og planter skaper og gir.

Franko PÅP drives av Franko Fleur — en gjeng med glade mennesker som alltid er klare for å slå av en blomsterprat, og Vanessa Bakke i spissen. Her kan du plukke selv eller få hjelp og veiledning til å kjøpe blomster og planter. Det er både blomsterbutikk, showroom, og verksted i ett: Her lages alt fra større installasjoner som skal ut til kunder, til den freshe fredagsbuketten du kan plukke med deg på vei hjem fra jobb.

Franko tilbyr floristtjenester innenfor et bredt spekter og har god erfaring med blant annet dekor fra restaurant/bar, kontorlandskap, bryllup, og større eventer. Det tilbys kurs i blomsterbinding eller man kan arrangere firmafester med blomsterlig innhold.

Ta kontakt ved spørsmål eller for en prat — les mer her.

Publisert: 09. juli 2020 kl. 08:30

Les også:

Kraftfulle smaker i Barcode, med Kjell Arne fra Stock

Kraftfulle smaker i Barcode, med Kjell Arne fra Stock

Når Kjell Arne Johnsæter – en kraftkar i norsk restaura...

Fra tacos til thai, og alt Nud fra Doug’s Hamburgers har savnet i Oslo

Fra tacos til thai, og alt Nud fra Doug’s Hamburgers har savnet i Oslo

Nud Dudhia er neppe den første som har flyttet til Oslo...

Vårens negltrender med ByBela

Vårens negltrender med ByBela

Har du lyst på inspirasjon til vårens negledesign? Vi h...

Vårens nyheter i butikkene

Vårens nyheter i butikkene

Våren nærmer seg, og butikkene i Operagata er fulle av ...

Vårens dufter med Heaven Scent

Vårens dufter med Heaven Scent

Fra duften av syrin i blomstring, til fruktige noter av...

Fastelavnsbolleguiden!

Fastelavnsbolleguiden!

Søndag 02. mars er det fastelavn, og Oslobukta bugner a...