Folk i bukta: Finn hos DaiKai

Bli bedre kjent med folkene i Oslobukta. Finn er medeier hos DaiKai hvor han blant annet holder i daglig drift. Unn deg litt velvære med massasje hos DaiKai.

Folk i bukta: Finn hos DaiKai

DaiKai er stedet for å stresse ned og la kropp og hode koble av. De tilbyr kvalitetsmassasje som representerer det beste av tradisjonelle kinesiske, orientalske og vestlige massasjeteknikker.

DaiKai ble startet av Anita Kavlie, Ph.D. og Finn Dalheim, Siviling. De ønsket å skape et sted å slappe av, beholde god helse og spesielt forebygge stress-relaterte sykdommer. De åpnet sitt første retreat i Vika mars 2006 og deres andre i Rostockgata 68 i februar 2022.

Finn møter du hos DaiKai i Oslobukta hvor han gjør litt av alt og passer på daglig drift. Noe av det han synes er det beste med Oslobukta er å kunne være rett ved vannet, samtidig som man fortsatt er veldig nærme sentrum. Han liker at det er så mange ulike restauranter og shopping i Oslobukta. Nå gleder han seg til energien våren gir oss alle og at det da blir mer liv og røre i området.

Ta turen for et pusterom i hverdagen og ta vare på deg selv. Etter massasjen kan du slappe av med en kopp grønn te og frukt i den lune stuen med lyden av rislende vann, dempet musikk og aromatiske dufter.

Book massasje her.

daikai
daikai
daikai
daikai
daikai
daikai
daikai
daikai
daikai
daikai
daikai
daikai

Publisert: 08. april 2024 kl. 18:50

Les også:

Kraftfulle smaker i Barcode, med Kjell Arne fra Stock

Kraftfulle smaker i Barcode, med Kjell Arne fra Stock

Når Kjell Arne Johnsæter – en kraftkar i norsk restaura...

Fra tacos til thai, og alt Nud fra Doug’s Hamburgers har savnet i Oslo

Fra tacos til thai, og alt Nud fra Doug’s Hamburgers har savnet i Oslo

Nud Dudhia er neppe den første som har flyttet til Oslo...

Vårens negltrender med ByBela

Vårens negltrender med ByBela

Har du lyst på inspirasjon til vårens negledesign? Vi h...

Vårens nyheter i butikkene

Vårens nyheter i butikkene

Våren nærmer seg, og butikkene i Operagata er fulle av ...

Vårens dufter med Heaven Scent

Vårens dufter med Heaven Scent

Fra duften av syrin i blomstring, til fruktige noter av...

Fastelavnsbolleguiden!

Fastelavnsbolleguiden!

Søndag 02. mars er det fastelavn, og Oslobukta bugner a...