23

Apr

24

Apr

Pop-up klessalg!

Pop-up klessalg!

23.04.2022 kl. 08:00 - 24.04.2022 kl. 15:00

Velkommen til pop-up klessalg med 10 Influencere lørdag og søndag! Åpningstidene er 10-17 begge dager.

Disse selger klær denne helgen:

Andrea Steen @andreasteen
Sophie Sunde Sylte @sophiess
Petra Henriette Rufi @petrahenriette
Frida Slatlem @fridaslatlem
Paolla da Silva @silvalot
Sofie Årnes @sofieaarnes
Dina Hansen @dinahansen
Emilie Billington @emiliebillington
Sofie Fevang @sofie.fevang
Maria Wos @mariiawos

Velkommen!

Les også: